Polityka prywatności

Odwiedzając strony naszej firmy firmy i/lub produktów zgadzają się Państwo na zasady zawarte w polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania polityki prywatności bez specjalnego powiadomienia. Osoby korzystające z serwisu obowiązuje aktualna polityka prywatności. Podstawowa zasada zawsze jednak pozostaje niezmienna – nie sprzedajemy, ani w żaden sposób nie udostępniamy danych adresowych klientów i użytkowników naszych serwisów.

Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu mogą Państwo zostać poproszeni o podanie danych osobowych lub adresu e-mail. Dane te są nam niezbędne do prawidłowego działania serwisu i nie zostaną w żaden sposób udostępnione osobom trzecim. Zastrzegamy sobie jednakże możliwość wykorzystania ich w celach marketingowych, np. wysyłania informacji na temat naszych produktów czy też aktualnych promocji. Informacje takie wysyłane będą jednak sporadycznie. Brak lub nieprawidłowość wymaganych danych zablokuje czynność, której dotyczyły.

Inne formularze

Formularze znajdujące się w serwisie qmailux.pl, ale nie dotyczące produktów i usług oferowanych przez naszą firmę nie podlegają niniejszej polityce prywatności.

Cookies

Strony z domeny qmailux.pl i linlux.pl korzystają czasami z cookies, czyli tzw. ciasteczek. Są to standardowe mechanizmy obsługiwane przez przeglądarką internetową, które pozwalają zapisywać informacje na dysku użytkownika. Służą one do identyfikacji czy użytkownik korzystał już z naszego serwisu i np. ograniczania mu informacji reklamowych, które już wcześniej widział, funkcjonalności, której już używał.

Wyłączenie odpowiedzialności

Na stronach qmailux.pl znajdują się artykuły, porady i kursy skuteczne dla ich autorów. Firma LinLux Solutions dopełnia wszelkich starań, aby materiały te były najwyższej jakości, nie daje jednak gwarancji, że porady te będą również skuteczne dla kogokolwiek innego. Nie ponosimy też odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich stosowania.