O firmie

Kilka słów od właściciela firmy

Szanowni Państwo,

Łukasz Wędrocha

      W globalnej sieci obecny jestem od 1997 roku. Przez te wszystkie lata zbierałem doświadczenie zawodowe i obserwowałem w jaki sposób firmy z różnych branż funkcjonują w internecie. Gdy w 2008 roku w końcu dojrzałem do założenia własnej firmy za swój najważniejszy cel postawiłem sobie, by poziom świadczonych przez moją firmę usług był tak wysoki, jakiego zawsze wcześniej wymagałem od swoich kontrahentów jako klient. Dzięki temu zadowolone są obie strony – Państwo, nasi Klienci, ponieważ otrzymują dobrą ofertę w dobrej cenie, mogąc w efekcie skupić się na prowadzeniu głównej działalności swoich firm, a jednocześnie my, gdyż mamy ogromną satysfakcję z każdej dobrze wykonanej pracy.

      Serdecznie zapraszam do zapoznania się z listą naszych niektórych Klientów i oczywiście do skorzystania z naszej oferty.

Firma LinLux Solutions powstała w 2008 roku. Od samego początku istnienia zajmuje się przede wszystkim wdrożeniami serwerów linuksowych, ich opieką i administracją oraz świadczeniem usług informatycznych opartych o najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe oraz otwarte rozwiązania programowe (Open Source) w Polsce i Europie.

Nazwa naszej firmy to gra słów od linux i luxury, stale dążymy bowiem do tego, by oferowane pod naszą banderą rozwiązania oparte o systemy operacyjne Linux były atrakcyjne i jednoznacznie kojarzyły się z czymś solidnym i wygodnym – luksusowym.

Naszymi Klientami są zarówno firmy małe, jednoosobowe, jak i te największe, spółki akcyjne notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług ściśle współpracujemy z firmą Netina Sp. z o. o. oraz od lat czerpiemy z doświadczeń cenionej i znanej na rynku gliwickim firmy Linkor Systemy Informatyczne.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Każdy członek naszego zespołu i osoby współpracujące z nami w formie B2B posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży i mogą pochwalić się dyplomem technicznej uczelni wyższej.

Na co dzień we własnej pracy z powodzeniem wykorzystujemy system Linux zarówno na serwerach jak i stacjach roboczych. Dzięki temu możemy doradzać zastosowanie takich rozwiązań, żeby komputery i serwery w Państwa firmie nie były źródłem problemów, lecz by skutecznie przyczyniały się do generowania większych zysków.

Dlaczego Linux?

Nasi stali partnerzy w biznesie

Linux jest system operacyjnym nie należącym do żadnej firmy. Nie grozi mu więc nagłe zniknięcie z rynku z powodu bankructwa lub braku dalszego zainteresowania producenta. Dzięki swej niezawodności zyskał uznanie w kręgach biznesowych na całym świecie i uzyskał komercyjne wsparcie od wielu liczących się graczy na rynku technologii informatycznych, którzy aktywnie go wspierają, tworząc profesjonalne produkty na nim oparte.

Linux jest systemem o Otwartych Źródłach (Open Source), czyli jest rozprowadzany wraz z kodem źródłowym. Ponadto jest darmowy w pełnym tego słowa znaczeniu, nie jest objęty żadnymi ukrytymi opłatami licencyjnymi. Co więcej, licencja GPL na której jest oparty gwarantuje, że wszelkie jego modyfikacje muszą pozostać dalej dostępne dla innych. Oznacza to, że każdy może aktywnie uczestniczyć w jego rozwoju. Nie jest jednak prawdą, że nie można sprzedawać aplikacji napisanych z wykorzystaniem Wolnego Oprogramowania. Nie ma więc żadnych przeszkód do tworzenia komercyjnych aplikacji działających na tej platformie.

Linux ponad dekadę temu wyszedł z cienia i panuje jako system serwerowy – gdy przeglądacie Państwo jakąś stronę w internecie to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że pod spodem pracuje jakiś Linux (tak, ta strona również działa dzięki linuksowi). Serwery www, baz danych, plików, poczty elektronicznej – to tylko wierzchołek góry lodowej zastosowań tego systemu i wykorzystania serwera we własnej firmie. Przekonajcie się Państwo sami, że nie warto wybierać rozwiązań najdroższych, skoro można wybrać najlepsze.

Nasi niektórzy klienci

Poniżej znajdą Państwo informacje o naszych niektórych klientach. Szanujemy prywatność naszych klientów i w pełni rozumiemy chęć zachowania anonimowości, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również anonimowe (niebrandowane) wersje oprogramowania, które z założenia służą klientom wymagającym z dowolnych powodów występowania wyłącznie pod własną marką.

 

shade shade
logo Wydawnictwo Złote Myśli Sp. z o.o.
www.zlotemysli.pl
logo ALTA sp. z o.o.
www.alta.pl
shade shade
logo Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
www.awf.katowice.pl
logo “FERRUM” S.A.
www.ferrum.com.pl
shade shade
logo Elektrociepłownia “Będzin” Spółka Akcyjna
www.ecb.com.pl
logo KEbeth Studio s.c. Adam Gburek, Marcin Gburek
www.kebeth-studio.com.pl
shade shade
logo PPH Utex Sp. z o.o.
www.utex.com.pl
logo AMR Group Sp. z o.o.
www.amrgroup.pl
shade shade
logo BMT Sp. z o.o.
www.bmt.pl
logo Timemaster KG Collection
www.timemaster.pl
shade shade
logo Centrum Technologii Internetowych CTI Spółka z o.o.
www.ctinet.pl
logo Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
www.warr.pl
shade shade
logo Poligrafia D&N Zakład Usługowo-Handlowy
www.poligrafia.com.pl
logo CTP Polska Spółka z o.o.
www.ctppolska.pl
shade shade
logo ZPK Mastiff Sp. z o.o.
www.mastiff.pl
logo Psychology Consulting
www.psychorada.pl
shade shade
logo Energo-Complex Sp. z o.o.
www.energo-complex.pl
logo Newtech Engineering Sp. z o.o.
www.newtech.com.pl
shade shade
logo P.U. Internauta s.c. Ryszard Lewicki, Danuta Lewicka
www.internauta.legnica.pl
logo Biuro Tłumaczeń MAKOTO
www.makoto.pl
shade shade
logo Twoje Biuro Online ESME.pl
www.esme.pl
logo Sklep DobreZegarki.pl
www.dobrezegarki.pl
shade shade
logo Premium Komputery
www.hqcomp.pl
logo Portal Społecznościowy NiepelnosprawniSprawni.pl
www.niepelnosprawnisprawni.pl.pl
shade shade
logo RASTER Władysław Filipowicz
www.raster.gliwice.pl
logo Ośrodek Fundacji “Światło-Życie” DLA JEZUSA
www.opoka.fm
shade shade
logo Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
www.kancelariawec.pl
logo Arpex Sp. z o.o.
www.arpex.com.pl
shade shade
logo Fioletprint Katowice Drukarnia Wielkoformatowa
www.fioletprint.pl
logo Fundacja “Miłość i Miłosierdzie Jezusa”
www.mimj.pl
shade shade
logo Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
www.cefarm.com.pl
logo Solver Spółka z o.o.
www.solver.net.pl
shade shade
logo DDN Software Sp. z o.o.
www.ddnsoftware.com
logo “Fenixia” Spółka Cywilna
www.fenixia.pl
shade shade
logo Podlaskie Biuro Internetowe
www.pbi.pl
logo Nowa Itaka Sp. z o.o.
www.itaka.pl
shade shade
logo PPHU KOMART sp. z o.o.
www.komart.pl
logo FENICE Poland Sp. z o.o.
www.fenice.com.pl
shade shade
logo Księgarnia Charyzmatyczna
www.czatka.pl
logo P.H. HERMES Sp. z o.o.
www.phhermes.pl
shade shade